Vaksinasiyadan sonra qadının bütün bədənində qıcolmalar yarandı – VİDEO

20.01.2021 - 10:31

Amerikalı Brent Grayner “Pfizer” peyvəndini vurdurduqdan sonra anasında yaranan şiddətli nevroloji reaksiya barədə görüntüləri sosial şəbəkədə paylaşıb.

Graynerin sözlərinə görə, vaksinasiyadan bir gün sonra anası şiddətli baş ağrısı ilə oyanıb və bu, bir neçə gün davam edib. Sonra qadının ayaqlarında qıcolmalar yaranıb.

“Bu, inyeksiyadan üç gün sonra baş verdi. Ertəsi gün gəzərkən artıq ayaqlarının hərəkətini idarə edə bilmirdi. Bu səbəbdən xəstəxanaya yerləşdirildi. Həkimlər peyvənddəki metalların nevroloji reaksiyaya səbəb ola biləcəyini söylədilər”.

https://i0.wp.com/www.cumhuriyyet.net/wp-content/plugins/sociofluid/images/google_16.png?w=500&ssl=1 https://i0.wp.com/www.cumhuriyyet.net/wp-content/plugins/sociofluid/images/facebook_16.png?w=500&ssl=1 https://i0.wp.com/www.cumhuriyyet.net/wp-content/plugins/sociofluid/images/yahoobuzz_16.png?w=500&ssl=1 https://i0.wp.com/www.cumhuriyyet.net/wp-content/plugins/sociofluid/images/twitter_16.png?w=500&ssl=1

Short URL: https://www.cumhuriyyet.net/?p=160073

XƏBƏR LENTİ

virtual_roadi

Рейтинг@Mail.ru

Baş redaktor: Nəsimi Şərəfxanlı
Telefon:077 333 90 09
E-mail:cumhuriyyetqezeti@gmail.com;
Sayt "Yeni Cumhuriyyət" qəzetinin rəsmi internet saytıdır.
Saytın yazılarından istifadə olunan zaman istinad və yazının linkinin göstərilməsi zəruridir
Hazırladı - "QURDQANLI" DSGN
Mart 2021
BE ÇA Ç CA C Ş B
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031